Ruiterschool RODEBERG

DSC_1506.jpgDSC_1416.jpgDSC_1364.jpg

Brassaert Kris, Knockaert Ferre en Raes Myrte zijn de kersverse CLUBKAMPIOENEN DRESSUUR

Vermeersch Warre, Houvenaegel Juliette, Knockaert ferre, Callemeyn Emiel, Vermeulen Gita en Parrein Hanne en Gheywens Jules zijn de nieuwe CLUBKAMPIOENEN JUMPING

 

Het was eventjes aanpassen met het ganse coronagedoe, maar alles verliep toch naar wens.

DRESSUUR:

In de voormiddag konden Thierry en Bernard, onze vaste dressuurjury's de talrijke deelnemers naar waarde schatten.

Voor de Juniorcup was de top 5 Lukas met Petoetje, Juta met Twister, Sienna met petoetje, Florence met Lara en Jules met Echo.

In de proef voor ruiters in voorbereiding van een B-brevet wonnen het dagklassement: 3: Raes Myrte met Annabel, 2: Van Torre Floor met Moonlight en 1: Lemahieu Justien met Lara

Het eindklassement zag er als volgt uit: 3: Schapman Lisa met Dinky Toy, 2: Vangheluwe Dennis met lara en 1: Raes Myrte met Annabel

De proef voor ruiters met een B-brevet: het dagklassement werd eveneens het eindklassement: 3; Houvenaegel Leon met Impact, 2: Vermeersch Warre met Sterre

en 1: Knockaert Ferre met Impact.

In de hoogste proef voor ruiters met een initiatordiploma zag het dagresultaat er als volgt uit: 3: Penet Bo met My lady, 2: Dufour Camille met Ursaff en 1: Brassaert Kris met Impact

Enkel 2 ruiters kwamen in aanmerking voor het eindklassement. 2: Penet Bo met My Lady en 1: Brassaert Kris met Impact/

Proficiat aan alle deelnemers, ze hebben er uit geleerd en dat was uiteindelijk de bedoeling.

SPRINGEN:

Het dagklassement van het springen:

Junior-CUP: Foutloze parkoers voor Merle met Lara, Lukas met Petoetje, Sanne met Gin Gini en Florence met Lara.

In de 60 cm proef werd er op ideale tijd gereden.

Hier won Hanne Parrein met Kamiel, 2de gheywens Jules met Annabel, 3de Vandewalle Siebe met Kain

Het eindklassement zag er als volgt uit:

1ste Gheysens Jules met Annabel, 2de Dehouck Saartje met Penny en 3de Voet Arthur met Penny

IN de 70 cm wonnen Wullaert Sibe en Kamiel, 2de Parrein Hanne met Kamiel, 3de Vandeputte Johny met Never Mind

Het eindklassement gaf volgend resultaat:

1ste Vermeulen Gita en Parrein Hanne en 3de Vandeputte Johny met Never Mind

Voor de 80cm Werd voor het dagklassement ,1ste: Callemeyn Emiel, 2de Knockaert Ferre met Gibson en 3de Knockaert Ferre met Impact.

Het eindklassement zag er als volgt uit:

1ste Callemeyn Emiel met Zip, 2de SChapman Lisa met Irlande en 3de werd Van Torre Floor met Moonlight

De 90cm : dagklassement: 1ste Jacobs jeremie en monty, 2de Knockaert Ferre met Imact en 3de Houvenaegel Juliette met Gibson

In het eindklassement werd Knockaert Ferre zowel 1ste met Impact als 2de met Gibson, 3de werd Christiaens Lune met Apollo


In de 1 meter proef won Callemeyn Emiel Met Parisse, 2de werd Houvenagel Juliette en Gibson, 3de werd Jacob Jeremi met Blacky


Het eindresultaat geeft voor de 1 meter proef: 1ste Houvenaegel Juliette en Gibson, 2de Vanryckeghem Manon en Marcel en 3de Vermeersch Warre met Sterre


De hoogste proef van 1m10 werd zondag gewonnen door Vermeersch Warre en Don't Worry hiermee kwam hij ook aan de leiding in het eindklasaement voor Callemeyn Emiel en Parisse.


Dé CLUBKAMPIOENEN zijn dus voor dit jaar: KRIS BRASSAERT voor DRESSUUR en WARRE VERMEERSCH voor SPRINGEN


PROFICIAT aan alle deelnemers want ook diegene die niet op het schavotje belanden hebben zich goed ingezet en veel bijgeleerd, misschien wat pech gehad, dus een volgende keer beter!!!

 

 

 De uitslag jumping : Jumping uitslag finale

 

 


Eindresultaat dressuur 2019-2020

Lees meer.

Veel kijkplezier...

Veel Kijkplezier!